Pełna metamorfoza

Skupimy się na tym co trzeba zmienić w Twoim wizerunku. Bardzo istotnym elementem jest przeanalizowanie Twojej szafy oraz modowych przyzwyczajeń. Wytypuję co powinno w Twoim stylu pozostać, a co możemy poprawić.
Weronika Broiło-Gawrońska

Dzień 1

Przegląd szafy - 3 etapy (3 godz.)

Analiza
Opowiesz mi co sprawia Ci trudności w dobieraniu ubrań i dodatków i jak Twój styl kształtował się do tej pory.
Przegląd szafy
Do dzieła! Tutaj przejrzymy każdą kategorię Twej garderoby i przejrzymy każdą rzecz zwracając uwagę na to jak była noszona, jakie przynosi uczucia i czy wpasuje się dalej w Twój nowy wizerunek. Drogą eliminacji zawęzimy każdą grupę ubrań oraz dodatków mając na uwadze w jaki sposób od teraz będziesz się ubierała i dokonywała zakupów. To co pozostanie w Twej szafie będzie nowym fundamentem oraz bazą do kreowania stylizacji, które sprawią Ci radość..
Podsumowanie i plan na następny dzień
Skupimy się na tym czego będziemy szukać następnego dnia by uzupełnić braki w Twojej garderobie oraz omówimy w jaką estetykę, nurt modowy warto wejść by Twój wizerunek zyskał w oczach a przede wszystkim w Twoim samopoczuciu. Chciałabym, aby nasza współpraca była rezultatem wspólnej „burzy mózgów” dzięki, której poczujesz pewność i lekkość w tworzeniu stylizacji w nowej odsłonię.
jpeg-optimizer_99
jpeg-optimizer_DSC_2000

Dzień 2

Zakupy i stylizacje

Wspólne zakupy
Wedle wcześniejszych ustaleń pójdziemy na zakupy z zarysem tego czego szukamy (sieciówkowe, lumpeksowe lub luksusowe w zależności od budżetu)

Przegląd rzeczy i stylizacje
Wrócimy po zakupach i przejrzymy elementy szafy oraz to co przywiozłyśmy jak należy to razem wkomponować i od tej pory nosić

Podsumowanie
Opowiem na co warto zwrócić uwagę od teraz, jak utrzymać styl, który wspólnie ustaliłyśmy. Omówimy Twoje odczucia, abyś pozostała z szafą, z której będziesz dumna i głową pełną pomysłów 🙂

Na koniec usługi otrzymasz ode mnie e-mail z wszystkimi informacjami, które zebrałam podczas naszej współpracy, aby służyły Ci jako poradnik na przyszłość kiedykolwiek będziesz czuła zwątpienie przy doborze rzeczy niezależnie czy to na dzień czy na okazje.

 

KOSZT: 1600 zł (płatne z góry 600 zł, pozostała część płatna po zakończeniu)
CZAS TRWANIA: 2 dni

Weronika Broiło-Gawrońska

Trochę o mnie...

Osobista stylistka & przedsiębiorca, ukończyła studia magisterskie na uczelni Manchester Metropolitan University z tytułem MSc "International Fashion Business".

W 2008 roku po ukończeniu liceum zaczęła zamieniać swoją pasję do mody w ścieżkę kariery inspirując się światową modą oraz zrównoważonym podejściem do ubioru dzięki rynkowi second hand. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w sprzedaży i stylizacji w takich domach mody jak Prada czy Celine.

Od 2021 roku prowadzi kanał o stylizacjach modowych na YouTube.

Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś zainteresowana usługą