Przegląd szafy i zakupy

Potrzebujesz pomocy z ulepszeniem lub zmianą swojego stylu? Pomogę Ci ulepszyć Twoją szafę, dobrać do niej odpowiednie ubrania i wspólnie wypracować kierunek
Weronika Broiło-Gawrońska

Dzień 1

Przegląd szafy
(3 godz.)

Osobista konsultacja (30 min)
Podczas tej rozmowy ustalimy dlaczego chcesz odmienić swoją szafę, co sprawia, że nie czujesz radości wybierając co na siebie włożyć. Im więcej podasz mi informacji co byś chciała zmienić oraz co Ci się w modzie podoba a co nie - tym sprawniej pójdzie nam przegląd tego co posiadasz by wyeliminować niepotrzebne rzeczy a zostawić bazę, która będzie stanowiła fundament do kształtowania Twojego stylu na przyszłość.
Przegląd ubrań (2 godz)
Do dzieła! Tutaj przejrzymy każdą kategorię Twej garderoby i przejrzymy każdą rzecz zwracając uwagę na to jak była noszona, jakie przynosi uczucia i czy wpasuje się dalej w Twój nowy wizerunek. Drogą eliminacji zawęzimy każdą grupę ubrań oraz dodatków mając na uwadze w jaki sposób od teraz będziesz się ubierała i dokonywała zakupów. To co pozostanie w Twej szafie będzie nowym fundamentem oraz bazą do kreowania stylizacji, które sprawią Ci radość..
Wytyczne & Szafa Kapsułowa (30 min) Po pełnej analizie tego co posiadasz, dostaniesz ode mnie informacje w jaki sposób podchodzić do tych elementów szafy, które pozostały jak i na co zwracać uwagę przy dokładaniu nowo zakupionych rzeczy na przyszłość. Zbudujemy wspólnie Twoją szafę kapsułową, z której będziesz mogła być dumna i która sprawi, że ubieranie się na co dzień jak i na okazję stanie się przyjemnością.
jpeg-optimizer_3
jpeg-optimizer_0 4

Dzień 2

Zakupy
(4 godz.)

Plan
Na początek ustalamy co jest potrzebne w Twojej szafie po jej przejrzeniu dzień wcześniej. Taką listę przygotowuję na dzień zakupów, abyśmy miały jasność w jakim kierunku i stylistyce będziemy szukać nowych elementów.

Miejsce
Następnie wybieramy 2 miejsca na zakupy:

 

  • konkretne centrum handlowe
  • marki luksusowe
  • lumpeksy

Tutaj dostosuję się do Twoich przyzwyczajeń zakupowych oraz budżetu. Jeśli kupujesz tylko w lumpeksach – pójdziemy tym tokiem natomiast jeśli tylko w sieciówkach lub u projektantów możemy również iść w tym kierunku. Nasza komunikacja i to ile informacji na temat Twojego stylu otrzymam do tego momentu, pomoże nam w dokonywaniu słusznych wyborów dla Ciebie, gdy będziemy już na mieście dobierać nowe rzeczy.

Budżet
Sama ustalasz budżet i ja się do każdego dostosuję. Potrafię szukać ubrań i dodatków w każdej kwocie. Znam się na niszowych markach, sieciowych, modzie vintage jak i luksusowych na skalę światową więc tutaj będę mogła Ci doradzić w każdym zakresie np. – zakupy za 300 zł, 3000zł jak i za 13,000 zł. Pomogę w stworzeniu Twojego nowego spojrzenia na modę przez pryzmat klasy, ponadczasowości i praktyczności.

Podsumowanie
Po zakupach zrobimy spotkanie online, w którym przygotujesz sama kilka stylizacji z nowym wizerunkiem wedle tego co omawiałyśmy i jak teraz Twoja szafa wygląda. Najlepiej w formacie zdjęć prześlesz mi wcześniej, abyśmy obie widziały ujęcia podczas rozmowy. Przeprowadzę z Tobą krótką rozmowę (około 20 min), podczas której zrobimy podsumowanie wszystkiego co dokonałyśmy z Twoim stylem, będziesz mogła zadać mi jakiekolwiek finalne pytania tym samym robiąc zwieńczenie Twojej przemiany.

 

KOSZT: 1100 zł (płatne z góry 500 zł, pozostała część płatna po zakończeniu)
CZAS TRWANIA: 7 godzin

Weronika Broiło-Gawrońska

Trochę o mnie...

Osobista stylistka & przedsiębiorca, ukończyła studia magisterskie na uczelni Manchester Metropolitan University z tytułem MSc "International Fashion Business".

W 2008 roku po ukończeniu liceum zaczęła zamieniać swoją pasję do mody w ścieżkę kariery inspirując się światową modą oraz zrównoważonym podejściem do ubioru dzięki rynkowi second hand. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w sprzedaży i stylizacji w takich domach mody jak Prada czy Celine.

Od 2021 roku prowadzi kanał o stylizacjach modowych na YouTube.

Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś zainteresowana usługą