Wspólne zakupy

Usługa ta polega na wspólnych zakupach ze mną w ciągu jednego dnia. Tu jest pełna dowolność: Możemy jechać do sklepów stacjonarnych sieciowych, do lumpeksów lub do luksusowych butików. Posiadam doświadczenie w handlu na każdym szczeblu, znam się na markach więc mogę wedle Twojego stylu i przyzwyczajeń zakupowych doradzić jak powinniśmy przeprowadzić ten dzień zakupowy by jak „najowocniej” przeszła nasza współpraca.
Weronika Broiło-Gawrońska

Spotkanie i zakupy

Przed wyjazdem na „łowy” spotkamy się by porozmawiać o Twoim stylu, co chciałabyś znaleźć - co zmienić w Twoim wizerunku a przy czym chciałabyś pozostać. Takie zebranie informacji pozwoli nam utorować gdzie jechać na zakupy i czego będziemy się trzymać przy szukaniu elementów szafy.
jpeg-optimizer_6 4
jpeg-optimizer_3 5

Analiza obecnej szafy

Po powrocie przejrzymy co udało nam się znaleźć i jak to wpasowuje się w Twój styl, popatrzymy jak wtopimy te rzeczy w to co już posiadasz i na jakie sposoby będziesz mogła to stylizować na przyszłość.

Opowiem Ci co zauważyłam w Twoich przyzwyczajeniach w kreowaniu stylu oraz w dokonywaniu zakupów modowych. Przygotuję informacje w jaki sposób mogłabyś wdrożyć nowe świeższe podejście, aby też oszczędzając swój budżet móc wyglądać świetnie mieszając nowe z czymś co już posiadasz.
KOSZT: 700 zł (usługa płatna z góry)
CZAS TRWANIA: do 6 godzin

Weronika Broiło-Gawrońska

Trochę o mnie...

Osobista stylistka & przedsiębiorca, ukończyła studia magisterskie na uczelni Manchester Metropolitan University z tytułem MSc "International Fashion Business".

W 2008 roku po ukończeniu liceum zaczęła zamieniać swoją pasję do mody w ścieżkę kariery inspirując się światową modą oraz zrównoważonym podejściem do ubioru dzięki rynkowi second hand. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w sprzedaży i stylizacji w takich domach mody jak Prada czy Celine.

Od 2021 roku prowadzi kanał o stylizacjach modowych na YouTube.

Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś zainteresowana usługą