Zakupy online

Zrobię z Tobą zakupy online wedle tego czego szukasz, co byś chciała może zmienić w swoim stylu. Jest to odświeżenie Twojego stylu i garderoby poprzez dokonanie zakupów pod moim okiem. Usługa składa się z 3 etapów.
Weronika Broiło-Gawrońska

Szacowanie budżetu

Spotykamy się osobiście lub online. Ustalamy kwotę jaką chcesz przeznaczyć na zakupy, ja się tego trzymam co do grosza i otrzymujesz ode mnie podczas prezentacji wszystkie potwierdzenia zakupów, kody QR w razie gdybyśmy stwierdziły, że coś będzie do zwrotu. Omawiamy jakie sklepy i jaki ich rodzaj Cię interesuje, wspólnie dokonujemy wyboru 3-4 destynacji zakupowych w sieci, z których będę korzystać przy wyborze elementów garderoby dla Ciebie.

Chciałabym podczas rozmowy dowiedzieć się dokładnie jakich rzeczy szukasz, czemu są Ci potrzebne i czy jest coś w Twoim stylu co byś chciała całkowicie zmienić lub podrasować. W czym się czujesz dobrze a w czym źle. Omówienie takich ważnych kwestii na tym etapie, pomoże mi w następnym dobrać odpowiednie dla Ciebie opcje i ich źródła trzymając się ustalonego budżetu.

Planowanie

Otrzymasz ode mnie drogą mailową przygotowany plan w jaki sposób mam zamiar dla Ciebie wszystko znaleźć i jak uważam tego rodzaju zakupy nie tylko wpasują się do tego co posiadasz ale nadadzą nowy styl i przyzwyczajenia zakupowe. W wiadomości otrzymasz listę rzeczy/linków do każdego produktu, abyś mogła zatwierdzić je przed moim zakupem. Po Twojej akceptacji przechodzę do działania.

Prezentacja

Na spotkaniu (osobiście lub online) przedstawiam Ci wszystko co zostało zakupione. Omawiam w jaki sposób widzę to w Twojej przemianie, jak mogłabyś z tych rzeczy korzystać na przyszłość i jak od teraz podchodzić do zakupów i mody ogółem, abyś mogła z tego czerpać i czuć się dobrze w tym co nosisz.
KOSZT: 400 zł (usługa płatna z góry)
CZAS TRWANIA: 2 godziny (2 spotkania online po 60min)

Weronika Broiło-Gawrońska

Trochę o mnie...

Osobista stylistka & przedsiębiorca, ukończyła studia magisterskie na uczelni Manchester Metropolitan University z tytułem MSc "International Fashion Business".

W 2008 roku po ukończeniu liceum zaczęła zamieniać swoją pasję do mody w ścieżkę kariery inspirując się światową modą oraz zrównoważonym podejściem do ubioru dzięki rynkowi second hand. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w sprzedaży i stylizacji w takich domach mody jak Prada czy Celine.

Od 2021 roku prowadzi kanał o stylizacjach modowych na YouTube.

Skontaktuj się ze mną jeśli jesteś zainteresowana usługą